Vladislav Procházka

Vzorové stránky

MUSE oznamují světové turné Simulation Theory
Album, Hudba, Informace, Koncerty, Rock, Tour

MUSE oznamují světové turné Simulation Theory

Skupina Muse dnes oznámili termíny světového turné Simulation Theory, během kterého se tyto rockové ikony představí v Americe, Kanadě, Velké Británii a Evropě (další data budou oznámeny později).

Muse jsou po celém světě známi svými průkopnickými živými koncerty a ani vystoupení v rámci tohoto turné nebudou výjimkou: “Nejvelkolepější show na Zemi.” – Q Magazine

“Největší a nejsenzačnější zvuková a vizuální podívaná, kterou lze vidět.” – Vancouver Sun

“Koncert, z kterého vám spadne čelist. Večer, který nastavuje nový standard možností stadiónového rocku.” – The Independent (UK)

“Velkolepé, výpravné a technicky bezchybné, tohle je stadiónový rock nejvyšší kvality v podání Muse, mistrů hudební destrukce.” – The Standard (UK)

Fanoušci, kteří si předem, tedy do 9. listopadu, objednají album Simulation Theory (pouze přes http://www.muse.mu), budou mít přednostní přístup ke vstupenkám od 13. listopadu 10:00 hodin. Vstupenky pro veřejnost pak budou v prodeji od v pátku 16. listopadu 10 hodin. Enhanced Experience neboli Rozšířený zážitek V rámci světového turné The Simulation Theory bude k dispozici nový balíček Enhanced Experience, umožňující přístup na party Mixed Reality, která se uskuteční před jednotlivými koncerty, a kterou podporuje společnost Microsoft. Na této party bude možnost si zahrát tři originální hry pro virtuální realitu, které byly inspirovány skladbami z alba Simulation Theory. Mezi další výhody Enhanced Experience patří vstupenka na koncert k sezení v prvních řadách, koncertní plakát, interaktivní foto zážitek s kulisami a memorabiliemi z nejnovějších videoklipů kapely a další. Více informací k balíčku Enhanced Experience je k dispozici na adrese www.cidentertainment. com/events/muse-tour/ Britskou kapelu Muse tvoří trojice Matt Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme.

9. listopadu 2018 Muse vydávají nové album Simulation Theory. Jejich předchozí deska Drones obsahující singly Mercy nebo Psycho vyšla v červnu 2015 a debutovala na špičce hitparád v 21 zemích po celém světě, včetně prvního místa ve Spojených státech. Kapela za album v únoru 2016 obdržela prestižní cenu Grammy, jejich druhou v kategorii Best Rock Album. Od svého založení v roce 1994 vydali Muse již sedm studiových alb, kterých se po celém světě prodalo více než 20 miliónů. V jejich diskografi i nechybí ale ani více než čtyři desítky singlů a dvě koncertní alba mapující jejich jedinečná koncertní vystoupení.

Muse jsou považováni za jednu z nejlepších koncertních kapel na světě, obdrželi řadu hudebních cen včetně dvou cen Grammy, jedné American Music Award, pěti ocenění MTV Europe Music Awards, dvou Brit Awards, deseti ocenění NME a sedmi ocenění časopisu Q. Mezi jejich největší hity patří skladby Hysteria, Supermassive Black Hole, Starlight, Knights Of Cydonia, Madness nebo Dead Inside. Všechny tyto písně a mnoho dalších si budeme moci naživo vychutnat již 26. 5. 2019, kdy tuto britskou skupinu poprvé přivítáme pod širým nebem na pražském letišti v Letňanech!

Written by Vladislav Procházka